KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297269
nr 1229 7269
Wiking Svensson
(1915-1979), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, komposition. Olja på duk, 53x44
Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:19:13
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr